Ana Sayfa » Genel » Yıldız Tilbe Emi Sözleri

Yıldız Tilbe Emi Sözleri


Yıldız Tilbe Emi Sözleri

Yıldız Tilbe Emi Sözleri

– Kaliteli ücretsiz bir sohbet sitesi sizler için açılmıştır en iyi şekilde sohbet edin Yıldız Tilbe Emi, sözleri ile sizleri baş başa bırakalım

biraz nostaji bizlere çok iyi gelicektir emin olun, gerçekten çok güzel bir şarkı ile sizleri baş başa bırakmak istedim, vede ücretsiz sohbet sitemize davetlisiniz, radyolarda hep eski şarkılar çalmakta, bugün bu şarkıyı dinlerken kendi web siteme yazmak istedim.

Yıldız Tilbe Emi


Sende Sev ama Sevilme Aşk acısı çek ben gibi, Çok özle ama kavuşma, Kavuşamadığım gibi, Sende sev ama sevilme.. Aşk acısı çek ben gibi! Çok özle ama kavuşma kavuşamadığım gibi, Seninde yüreğin yansın, başka Ellerde mum gibi, Çağresizlik Ayrılmasın kapından Köle gibi, Seninde kalbini Çalsın başka Eller ”Mal” Gibi, Sevdan Yüreğimde kalsın Gizli bir günah gibi, Geri dönme istemem ki ben o eski ben degilim ki hayat öyle bir oyun ki ne rolü var ne sahnesi, geri gelme istemem ki ben o eski ben değilim ki hayat öyle bir oyun ki ne rolü var ne sahnesi, Sende Mutlu olma Emi Sende Sev Sevilme emi..

Aşkla hep aşkla yanıldım sevdim hiç sevmemiş gibi, Sen kırdın ben tamir ettim, Sanki ustaymışım gibi, kimse üstüne almasın, bu sözlerim sevgiliye, O öyle bir sevgilidir ki ettiğini iyi bilir, ahlarım beddua degil anlaşalıla bilmek için sevmek sevilmek öyle zor, birine alışan için, geri gelme istememki ben o eski ben değilim ki hayat öyle bir oyun ki ne rolü var ne sahnesi, geri dönme istemem ki ben o eski ben değilimki hayat öyle bir oyun ki ne rölü var, ne sahnesi, sende mutlu olma emi.. Sende sev sevilme Emi..

Yıldız Tilbe Emi Sözleri

Yıldız Tilbe Emi Sözleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir