Ana Sayfa » Genel » Vildan Yine Yoksun Sözleri

Vildan Yine Yoksun Sözleri


Vildan Yine Yoksun Sözleri

Vildan Yine Yoksun Sözleri

– Sizler için hazırlandı çok eski bir parça sahalarda Vildan Yine Yoksun Sözleri ile sizleri baş başa bırakmak istiyorum.

Kaliteli olarak Ücretsiz sohbet etmek istiyoruz Vildan Yine Yoksun Sözleri ile sizleri baş başa bırakmak istiyoruz Ücretsiz Chat Sohbet Odaları sayesinde yeni Arkadaşlıklar Edinin Canlı Sohbet Siteleri.

Yine Yoksun Kapında Kölen olurdum inan ama yoksun, yarınlardan bize umut var derdin şimdi yoksun parmparça sevgimizden başka ne kaldı elimizde yine yoksun, kapıda kölen olurdum ama yoksun yarınlardan bize umut var derdin ama yoksun, Paramparça Sevgimizden başka ne kaldı Elimizde Şimdi yoksun, Kapında kölen olurdum inan,, ama yoksun Yarınlardan bize umut var derdin şimdi yoksun,, Paramparça sevgimizden başka ne kaldı elimizde,, Seni senden başkası cözemez, Seni Sen bile taşıyamazken, benide yakma yıkma, ne olur ne olur, benide bana bırak,


Dokunduğum her şeyde ve her yerde sen varken şimdi yoksun özledim özledim bilsen nasıl özledim,, ama yoksun, Gözden Irak gönülden ırak inanmazdım doğruymuş dokunduğum her şeyde ve her yerde sen varken şimdi yoksun.. Özledim özledim bilsen nasıl özledim ama yoksun.. gözden ırak gönülden ırak inanmazdım doğruymuş..

Vildan Yine Yoksun Sözleri

Vildan Yine Yoksun Sözleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir