Ana Sayfa » Chat » Sohbet Diyarı

Sohbet Diyarı


Sohbet Diyarı

Sohbet Diyarı Sanal Sevgi Chat Odaları

Sohbetdiyari.net, sohbet diyarı, diyar sohbet, diyar chat, chat diyarı gibi aramalarla sanalsevgi.com sitemize ulaşan tüm dostlarımıza sonsuz şükranlarımızı arz ederiz. Sohbetdiyari.net sitesi, sanalsevgi.com bünyesinde yer alan en nezih chat sitelerinden biri olarak yayın hayatına devam etmektedir. Diyar diyar dolaşarak sohbet sitesi arayan, kendine uygun bir yer bulana kadar göbeği çatlayan sohbet seven kardeşlerim için yenilikçi hizmetlerimiz son sürat devam etmektedir. Baktık ki; sohbetdiyari.net sitesi bizim sitemizin ismini etiket olarak eklemiş, kendisini bu davranıştan dolayı alkışlıyoruz, şak şak şak..

Biz de kendisine buradan bir şiir yazıyoruz aşk ile şevk ile

Diyar diyar gezdim sohbet odaları için
Kendime uygun bir chat sitesi bulamadım

Seller gibi coştum, aktım denizlere
Ömrümü, vaktimi adadım ben bu kerizlere

Geçti gitti heba oldu güzelim yıllarım
Hani neredesiniz benim sevgili dostlarım

Ben kendi chat sitemi kendim açarım
Sahte yüzlü insanlardan hep kaçarım

Sohbet Siteleri yüzünden ağardı saçım
Sohbetdiyari.net sitesine girmekti suçum

Kalmadı mecalim kalmadı gücüm
Kafama uygun bir chat sitesi bulamadım

Sohbet Diyarı ve Chat Dünyası

Korkunç bir hızla gelişen internet ortamı sayesinde online canlı olarak yapılan sohbetler de önem kazanmış görünmektedir. İnsani ilişkilere büyük etki yapan bu chat siteleri doğru etkileşim için kullanılırsa çok faydalı, fakat kantarın topuzu kaçırılır, yanlış yollara sapılırsa, belli bir zaman sonra oturur sinirden saçınızı başınızı yolar, diyar diyar gezmeye başlarsınız. Çünkü kafası bozulan, bir şeylere takılan insanlara bir bakıyorsunuz ben sohbet sitesi açıyorum diyor. Yahu kardeşim sohbet sitesi açıyorsun da bir alt yapın var mı? Sohbet odalarına gelecek bir çevren var mı?.

Bir teknik bilgi birikimine sahip misin? Az buçuk html, php, asp, css gibi kod yığınlarından ne kadar anlıyorsun? Eee abi şey ben, kem küm, bir arkadaş var da o yardım edecek, falan filan. Bana bak güzel kardeşim eğer bu işi biliyorsan, anlıyorsan yap, bilmiyorsan hiç bu sohbet, chat, chut işlerine bulaşma. Bu işler dağda koyun otlatmaya, çeşme başlarında kaval çalmaya benzemez. Ben hep şunu derim; herkes en iyi bildiği işi yapsın. Sağdan soldan devşirme userlerle, Ahmet veya Mehmet’in yardımı ile sohbet sitesi işletmek oldukça güçtür. Bir zaman sonra bocalamaya başlarsın ve sohbet diyari net sitesi gibi başka sitelerin isimlerine yer vererek bu piyasada tutunmaya çalışırsın, ondan sonra seni uf yaparlar. Akıllı ol.

Şu Konulara Da Bir Bak İstersen Hayırdır Nereye Gidiyorsun?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir