Ana Sayfa » Chat » Kadınlarla Sohbet Etmek

Kadınlarla Sohbet Etmek


Kadınlarla Sohbet Etmek

Kadınlarla Sohbet Etmek

Kadınlarla sohbet, kadınlarla muhabbet etme olayını sadece karşı cins arasında geçen konuşmalar olarak kabul etmek başarınızı düşürecektir. Çünkü iletişim ve insani ilişkiler hem kariyerinizde hem de kişiler arası ilişkilerinizde beceri kazanmanız gereken bir olaydır, yani bu bir sır değildir. Bu yüzden isterseniz dünyanın en çenebaz adamı olun veya en geveze insanı olun, yahut doğuştan bu konuda yetenekli olun. Küçük pratiklerle dünyanın en güzel kadınıyla sohbet edebilir, ona güvenle yaklaşabilirsiniz.

Kadınlarla sohbet etme fikri korkutucu gibi gelebilir, lakin utangaçlığın yüzünden bir çok fırsatı kaçırabileceğini de unutmaman lazım. Bu konuda elimden geldiğince sizlere yol göstermeye yardımcı olmaya çalışacağım.

Kadınlarla Sohbete Başlamak İçin İpuçları Nelerdir?

İltifat Et :

Güzel bir iltifat her zaman en etkili yollardan biridir. Fakat iltifatlarda da aşırıya gitmemek, kantarın topuzunu kaçırmamak lazım. Eğer gerçekten yerinde ve harika bir iltifat yaparsanız, sizin düşünceli bir erkek olduğunuz imajı ortaya çıkar ve sohbet şahane bir hal almaya başlar.

Fıkra Anlat:

Kadınlar fıkra anlatan erkekleri severler. Fakat fıkra anlatırken de içerisinde müstehcen içerik olmamasına dikkat etmeli, saçma sapan fıkralar anlatılmamalıdır.

Ortak Bir Zemin Aramak:

Karşınızdaki kadınla ortak bir zemininizin olup olmadığına dikkat edin. Ortak ilgi alanları her zaman kadın-erkek ilişkilerinde ve muhabbetlerinde işe yaramıştır.

Şaka Yapmak:

Şaka yapmak gönülsüz bir sohbetin yeniden canlanmasını, harika bir atmosferin oluşmasını sağlayabilir. Fakat her konumuzda belirttiğimiz gibi ölçü şart. Ölçüyü kaçırıp şaka yapayım derken kaka yaparsanız, muhabbet traşa bağlar ve kadın sizden süratle uzaklaşmaya başlar. Kaba-saba şakalardan mutlaka uzak durmalısınız. Eğer iyi bir mizah anlayışınız varsa, mutlaka kadının dikkatini çekmeyi başaracaksınız demektir. Çünkü komik bir adam partnerine daha ilgi çekici görünebilir.

Kadınlarla Sohbet Ederken Göz Teması Kurmak

Kadınla göz teması kurmak sohbet esnasında önemlidir. Karşınızdaki kadın bir konu hakkında konuşuyor ama siz, mart danası gibi sağa sola bakıyorsunuz. Bu hareket hem ayıp, hem de kadına değer vermediğiniz izlenimini ortaya koyacaktır. Bunun tam tersi kadının içine girecekmiş gibi aç gözlerle kadına bakmak ta ters etki yapacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir