Ana Sayfa » Genel » Harun Kolçak Ağlat beni Sözleri

Harun Kolçak Ağlat beni Sözleri


Harun Kolçak Ağlat beni Sözleri

Harun Kolçak Ağlat beni Sözleri

Kaliteli sohbet sitesi, Harun kolçak ağlat beni Sözleri ile sizleri baş başa bırakıyoruz.
Mobil Sohbet Keyfi,

Çok güzel bir şarkı eskilerin nostajisi diye bilirim, ben çok beğenerek hala dinliyorum sene 2020 ama hala dinlemekteyim dinlemekte olanlar var ise yorumlara yazsınlar, vede sözlerini yorum olarak yazabilirler, gerçekten çok güzel bir parça vede sizlere Sanal Sevgi sitesinden bu şarkıyı armağan ediyorum, Sohbet odaları.

Harun Kolçak Ağlat beni


Sanmaki ben bilmiyorum oyunun kurallarını, ama tercih etmiyorum denedim hiç tat almadım olana kadar bekliyorum, Gururdan Sevgi ölürmü ? yağmursuz çiçek Büyürmü bir kaç cümle son bir bakış bilinmez macerelara gidiyosun can evimden, Ağlat beni Sanada bu yakışır, insan bu elbet bunada alışır, bela oldun zaten başıma, git gidişin benim kurtuluşumdur. Ağlat beni Sana da bu yakışır insan bu elbet buna da alışır bela oldun zaten başıma, git gidişin aslında kurtuluşumdur,

Gururdan Sevgi Ölür mü Yağmursuz çiçek büyür mü Bir kaç cümle son bir bakış bilinmez maceralara gidiyorsun, can evimden, Ağlat beni, Sana da bu yakışır insan bu elbet buna da bela oldun zaten başıma git gidesi aslında benim kurtuluşumdur..

Harun Kolçak Ağlat beni Sözleri

Harun Kolçak Ağlat beni Sözleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir