Ana Sayfa » Chat » Bitlis Sohbet Odaları

Bitlis Sohbet Odaları


Bitlis Sohbet Odaları

Bitlis Sohbet Odaları

Bitlis sohbet odaları, Bitlis Chat siteleri, Doğu ve Güneydoğu Anadolu’da bulunan bütün aşiret liderlerinin katılımıyla görkemli bir açılışa tanık oldu. Çünkü Bitlis en önemli illerimizden birisidir. Şanlı tarihi kahramanlıklar destanıyla doludur. Adına bir çok türkü ve ağıt yakılmıştır. Örneğin: “Bitliste Beş Minare Beri Gel Oğlan Beri Gel, Yüreğim Dolu Yare, Beri Gel Oğlan Beri Gel” türküsünü bilmeyeniniz yoktur.

İşte bizler bu türküleri, bu ağıtları canlandırabilmek, Bitlisli hemşerilerimize faydalı olabilmek, tarihin mirasını yeniden devralıp ayağa kaldırmak amaçlı Bitlis Chat sitelerini faaliyete koyduk. Çok değerli Bitlisliler, bundan böyle Bitlis ilimize yakışır bir sohbet sitesi olan Sanalsevgi.com sitemizde sohbetlerinizi yapabilecek, şarkılar söyleyecek, oyun ve eğlence kanallarında dilediğiniz gibi eğlenebileceksiniz.

Bitlis Chat Siteleri

Doğu Anadolu Bölgemizin en güzel illerinden olan Bitlis ilindeyiz bu gün. Şehir sohbet odalarına bir yenisini daha eklemenin haklı gurur ve kıvancını taşıyoruz. Bitlis chat sitesini yayın hayatına kazandırmada bizlere her daim yol gösteren, motive eden sevgili Özgür ve HeRa kardeşlerimize de buradan şükran ve minnetlerimizi sunuyoruz. Gönül isterdi ki, Bitlisin tüm ilçeleri için ayrı ayrı sohbet girişi açalım, fakat zaman yetersizliği, bazı maddi ve coğrafi zorluklar nedeniyle her istediğimizi yapamıyoruz.

Amacımız aynı coğrafyada yaşayan insanlarla, farklı coğrafyada yaşayan insanları buluşturmak. Çünkü telefonla veya whatsappla Türkiye’nin bir ucundaki insanla görüşmek ücretli. Fakat Sanalsevgi.com sitemiz sayesinde aynı işlevi beş kuruş ödemeden yapabilirsiniz. Üstelik bu görüşmelerinizde sizden kesinlikle ücret alınmıyor ve süre sınırlaması bulunmuyor.

Bitlis Sohbet Odalarının Faydaları ve Toplumsal Bakış Açısı

Bitlis sohbet odaları sizlere gerçek yaşama doğru bir kapı aralayacaktır. Nedenini soracak olursanız, Bitlisli bir çok kişi gerçek yaşamda toplumsal baskılar, örf ve adetler yüzünden sokakta bir kızla ayak üstü muhabbet edemiyor. Bu nedenle sanalsevgi.com sitemiz bir köprü vazifesi kurmaktadır. Chat odalarımıza gelen Bitlisliler burada muhabbet ve sohbeti ilerlettikten sonra güvenilir bir mekanda buluşmak için birbirleri ile anlaşıyorlar. Bu nedenle toplumun baskısı ve çevre faktörleri riski azaltılıyor. Bitlis chat siteleri içerisinde sürpriz insanlarla tanışmak için acele edin. Hepinize sağlıklı ve mutlu günler diliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir