sanal sohbetin zararları ve faydaları

sanal sohbetin zararları ve faydaları

Eskiden insanların, bir evde, yada bir mekanda toplanıp sohbet ettiği yerler, artık yerini, sanal sohbet sevgi sitelerine, bırakmış durumda. Son yıllarda insanların, gerçek anlamda, karşılıklı oturup sohbet edip konuştuklarını, görmek mümkün değil.

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte, kameralı sesli sohbet sitelerinin çıkması, sosyal medya sitelerinde sesli ve kameralı görüşmelerin sağlanması, insanları, bir birinden, uzaklaştırmaya başladı. Bir düşünün, kapı komşular bile, iki adım yol yürüyerek, karşılıklı hem çay içip, hemde sohbet etmeyi bile, unutmuş durumdalar. En yakın akrabalar, evleri yakın olsa bile, artık, sosyal medya, ve kameralı sohbet ile konuşmakta muhabbet etmekte sanal sevgilere yelken açmaktadır buda çok üzücüdür.

Uzak bir mesafelerde, yakınları olanlar için, iletişim kurmak, onlar ile muhabbet etmek, ve onları canlı olarak kamerası karşısında görmenin, faydalı olduğunu düşünüyorum. Eskiden telefonlar ile, yaptığımız görüşmelerin maliyeti, çok yüksekti. Eskiden o ödediğimiz telefon paraları ise, şimdi cebimizde kalıyor.

Teknolojinin bize sunduğu, bu güzel imkanları kötüye kullanarak, sanal üzerinde karı, kız peşinde koşarak, evli insanları yoldan çıkarmaya çalışarak, ve gerçek hayatlarını tamamen unutarak, yaptığı hare

ketlerin kendisine zarar verdiğinin, farkında olmayanlar, sanal sevgi sitelerini, kötüye kullanmış oluyorlar.

06 Kasım 2018 - 20:05

admin

62 views

0 YorumYazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar


Haydi Sende sanalsevgi.com Sohbet Odalarına katıl ve sohbet odalarının farkını yaşayın! ücretsiz chat odaları sitesi sanalsevgi.com

Neden Biz!

  • Kaliteli
  • Seviyeli
  • Eglenceli
  • Sohbet Sitesi