Sanal Chat ve Aşk

Sanal Chat ve Aşk

Bilindiği üzere türkiyede chat ve bilgisayar günümüze 1999-2000 yılları başında yavaş yavaş internet cafeler aracılığı ile hayatımıza girmişti. Bu zamanlarda o günlerin maddi koşullarında eve bilgisayar almak bir lüxtü. Ve daha yeni yeni tuşlu telefonların her insanda olmasada yavaş bir sekilde merakla insanlar tarafından alınmaya çalısılıyor alınsa bile aranacak veya konusacak karşı tafa bulamıyorduk.
O yıllarda sanal cafeler sayesinde hayatımıza yavaş yavaş girmeye başlamış, ve sigara bağımlılığı gibi bağımlılık yaratmaya başlamıştı. Kimimiz okulu kimimiz işi asıp sadece bir bilgısayar başında para ödeyerek saatlerce kalabiliyorduk.
Teknoloji güzel birsey tabiki ama, ama bunu doğru kullanmakta yarar var. Sanal bizle tanıştıgı anda hayatımızda doğallık bitti herşeye artık bir tuşla ulaşabiliyoruz. Sanal da aşk yaşamak sadece insanın bir yoksunluk sendromuna girmesinle bağdaştırılabilir.
Platonik ve göreceli bir sevgi ve sanal aşk durumu oldugu için insanda her zaman hayal kırıklığı yaratan bir durumdur. yazımızın takibi için bizleri www.sanalsevgi.com adresinden takib edebilir. Güncelyazilarımızı www.sanalsevgi.com sitesinden okuya bilirsiniz
Sanal Chat ve Aşk konulu makalemizi sanalsevgi adresinden takip ediniz ..

01 Aralık 2018 - 09:26

admin

48 views

0 YorumYazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar


Haydi Sende sanalsevgi.com Sohbet Odalarına katıl ve sohbet odalarının farkını yaşayın! ücretsiz chat odaları sitesi sanalsevgi.com

Neden Biz!

  • Kaliteli
  • Seviyeli
  • Eglenceli
  • Sohbet Sitesi